BLOG

Pět rad, jak se dobře pojistit proti rakovině.

Více informací na : https://www.opojisteni.cz/pojistny-trh/pet-rad-jak-se-dobre-pojistit-proti-rakovine/

RÁDI VÁM VŠE VYSVĚTLÍME OSOBNĚ, STAČÍ NAPSAT

Napište slovy číslo 6

ŘÍKAJÍ O NÁS

 • Jan a Anna Káňovi

  Chtěli bychom poděkovat p.Anně Rekové za pomoc a přístup při vyřízení naší velmi nestandartní hypotéky. Oceňujeme její přístup, ochotu a proaktivní přístup při řešení problémů.
  Děkujeme
  Jan a Anna Káňovi

 • Vital Trend s.r.o.

  Děkuji za skvělé služby a ušetřené finanční prostředky. 

  Mám nyní již vše v pořádku v rámci firmy i ve svých vlastních smlouvách. U refinancování hypotéky jsem díky Vám ušetřil 1,5 %!

   

  Ing.David Vaněk, jednatel

 • Herbamedicus, s.r.o.

  Na základě doporučení jsem oslovil finančního specialistu společnosti NOMISMA. Ve velice krátké době  mi předložil návrh řešení, jak ušetřit naší společnosti finanční prostředky.  Vše funguje na výbornou a já mohu NOMISMU jen doporučit. 

  Jan Ramík, jednatel

   

 • CARGO MORAVA s.r.o.

  Chci Vám poděkovat za služby, které pro naši společnost vykonáváte - změnou jsme ušetřili 25% měsíčních nákladů. Skvělé služby a výborný servis!

  Ing.Marek Böhm, MBA. , ředitel

 • Schindler, spol. s r.o.

  Děkuji za perfektní servis, pravidelné info o novinkách a stálou pěči. V dnešní době je velmi důležitá péče o klienta.

   

  Ing. Jan Schindler, jednatel

 • EFSETE s.r.o. - Partner Vodafone Czech Republic, a.s.

  Doporučuji služby společnosti NOMISMA s.r.o. 

   

  Ing. Petr Gajdušek, jednatel

 • TRAINER s.r.o.

  Děkuji za rychlost, spolehlivost a skvělé služby. Oceňuji pomoc při likvidacích pojistných událostí. 

   

   

  Ing.Štěpán Rainisch, jednatel

 • VD Vinotéky s.r.o.

  Děkuji za rychlé a precizní služby.

   

   

  Pavla Schellong - oblastní ředitelka

 • Zahrady bez vady, s.r.o.

  Skvělý přístup, rychlé jednání - doporučuji.

   

  Lenka Vaňková, managerka

 • Bidvest Czech Republic s.r.o.

  Využíváme služeb společnosti NOMISMA s.r.o. a jsme maximálně spokojeni. 

   

   

  Vilímec Jan
  ředitel společnosti Bidvest Opava s.r.o.

 • Ing. H.Studničková a Ing. T.Studnička

  Potřebovali jsme aktualizovat komplex pojištění, byla nám doporučena paní Anna Reková, která reagovala okamžitě, komunikace byla cílená, efektivní a během několika dnů jsme obdrželi analýzu smluv, která byla výhodnější ve všech směrech - cena, limity plnění a pokrytá rizika. Na základě této zkušenosti jsme požádali i o spolupráci ve věci refinancování hypotéky. Opět jednání bylo rychlé a nabídnuté řešení velmi výhodné, vše bylo připravené, zajištěné a stačila pouze jedna návštěva v bance, kde byl celý proces dokončen. Vysoká odbornost, znalost věci, klientsky orientovaný přístup, mobilita a výsledky, které plně naplňují a někdy i předčí naše očekávání jsou to hlavní, proč bychom znovu volili paní Rekovou jako naši poradkyni.

  Ing. Halina Studničková a Ing. Tomáš Studnička

 • Ing. Artur Wojnarowský obchodní ředitel

  "Společnost Nomisma s.r.o., její jednatel a majitel pan Marek Zajac i jeho kolegové poskytují služby v oblasti finančnictví přesně dle mých požadavků. Nejdříve analyzují současný stav, potřeby a spolu s představami klienta následně navrhují řešení. Celý servis je nenáročný na můj čas.Vřele a s čistým svědomím doporučuji spolupráci s touto společností. Vyvrací společenské klišé o tzv. "finančních poradcích", jelikož jsou rodinnými či firemními partnery pro rozhodování o finančních tocích.Děkuji a s úctou

  Ing.Artur Wojnarowský

  obchodní ředitel Česka distribuční a.s.

   

 • Cestovní kancelář NOVALJA

  Ráda bych poděkovala Aničce Rekové za návrh a řešení soukromých pojistných smluv a trpělivost při vysvětlování rozdílů mezi obdobnými produkty konkrurenčních pojišťoven. Velmi oceňuji její širokou znalost nabídky na trhu finančních produktů a tím i možnost řešit vše s jedinou poradkyní. A už nyní se těším na hledání řešení mých dalších finančních a pojistných záležitostí.

  Ing. Monika Hrdinová, jednatelka

 • J.Čermáková a J.Nováková

  Na pana Vítězslava Vyhnálka jsme se obrátily ohledně prodeje nemovitosti. Musím říct, že jsme byly velice překvapené, s jakou rychlostí vše proběhlo. Musíme poděkovat za jeho profesionalitu, vstřícnost a trpělivost.

  Jana Čermáková a Jiřina Nováková, Havířov

 • Ing.Marcel Divacký , obchodní ředitel PHARMOS,a.s.

  Děkuji za komplexní analýzu svých rodinných financí. Doporučuji služby společnosti Nomisma.

  M.Divacký

 • Ing.Josef Kaplan , jednatel Bohumínská strojní kovovýroba, s.r.o.

  Děkuji za vyřízení hypotečního úvěru a zajištění pojištění.

  J.Kaplan

 • KKS-MS s.r.o.

  Velice si vážíme profesionálního přístupu paní Anny Rekové. Vždy nám ochotně poradí a vyřídí nejen firemní, ale i soukromé záležitosti. Služby a perfektní servis můžeme doporučit.

  Bc.Pavla Svobodová, jednatelka KKS-MS s.r.o.

 • Hana Štraitová, účetní

  Díky Vám mám přehled o všech svých pojistkách, díky, že jste kdykoliv na telefonu a vždy mi ochotně poradíte.

   

  Hana Štraitová, účetní

 • Petr Šindler

  Díky Vám jsem ušetřil na pojištění auta, domácnosti i odpovědnosti. Určitě Vás budu doporučovat dál. Děkuji za skvělé služby. 

   

  Petr Šindler

 • TRINANZA s.r.o.

  Využívám služeb společnosti NOMISMA s.r.o. jak pro firemní, tak i soukromé účely a jsem velmi spokojen.

   

  Ing. Richard Kajzar, jednatel

 • BANEX PLUS spol. s r.o.

  Vždy mám vše připravené předem a šetřím díky Vám čas i peníze.

   

   

  Ing. Zdeněk Ožana, jednatel

 • Jakub Pecháček Servis – Hardware – Software

  „Náhoda mě zavedla k Aničce Rekové. A jsem této Náhodě vděčný - konečně mám parťáka na finanční služby. Jsem náročný klient, který si opravdu vymýšlí a Anička Reková to vždycky ustála. Tento vztah trvá už pár let, zkuste to taky! Na webu v profilu má napsáno, že preferuje dlouhodobý vztah – a to je to, co jsem hledal a v Aničce Rekové našel… A že to se mnou nemá jednoduché – o tom vůbec nepochybujte.“

  Jakub Pecháček

 • JUDr. Petr Zajíc, LL.M., Ph.D., advokát

  Děkuji společnosti NOMISMA a paní Anně Rekové za vždy vstřícný, rychlý a profesionální přístup k mým požadavkům na zřízení různých forem pojištění, jak v mých profesních, tak i v soukromých záležitostech. Oceňuji také permanentní péči o mé již uzavřené pojistné smlouvy a průběžné informování o stavu mých pojištění, popř. přínosné návrhy na jejich změny.

  JUDr. Per Zajíc,LL.M, Ph.D

 • MUDr. Petr Kelnar a MUDr. Zuzana Šiřinová

  Díky profesionálním službám Aničky Rekové jsme ušetřili nejen dost peněz, ale zároveň i spoustu nervů a času, který je v této době tím nejcennějším, Děkujeme za vybráni produktu na míru a poradenství!

  MUDr. Petr Kelnar a MUDr. Zuzana Šiřinová

 • Jan Ročkár jednatel HRVekoservis spol. s r.o.

  Jsme velmi spokojeni se službami, které pro nás zajišťuje paní Anna Reková. Oceňujeme především rychlost, preciznost, s tím související úsporu peněz a především času. Obracíme se na paní Rekovou i v soukromých záležitostech, děkujeme a doporučujeme.

  V Šenově dne 17.8.2015

  J.Ročkár jednatel

  HRVekoservis, spol. s r.o.

 • Jiří Kratochvíl specialista na social marketing

  „S panem Zajacem jsme začali spolupracovat v rámci online marketingu, přičemž náš pracovní vztah se po čase obrátil a já jsem se stal klientem jeho spol. NOMISMA. Finanční poradenství je dnes velmi "profláklý" obor, ale pan Zajac je zkušený profesionál, který vám na každou otázku poskytne řadu ověřených příkladů z praxe a z různých zdrojů tak, abych si dokázal udělat ucelený pohled na věc, což velmi oceňuji. Neprodává, ale poskytuje kvalifikované odpovědi, kterými vám ukáže směr uvažování a vývoje trhu, podle kterého jste schopni se rozhodnout sami.“

  Jiří Kratochvílsocial media captain & perfect service maker

 • Lékárna u nemocnice spol. s r.o.

  Paní Anně Rekové, ze společnosti NOMISMA s.r.o. bych chtěla poděkovat za služby, které pro naši společnost i zaměstnance vykonáváte. Šetříme náklady a čas. Skvělé služby a výborný servis v podnikové i soukromé sféře !

  Ing. Dalia Sliwková, jednatelka

  Lékárna u nemocnice spol. s r.o.

 • BUDERMAN-Ent. spol.s r.o.

  Společnost Nomisma je profesionální a spolehlivý partner pro každého,kdo se nechce sám prokousávat složitou problematikou pojišťovnictví a financování.

  Naše firma využívá služeb v oblasti pojištění vozidel a odpovědnosti za škody.Jako fyzická osoba jsem získal díky panu Vyhnálkovi velmi výhodné hypoteční úvěry.

  Ing.Martin Budirský

  BUDERMAN-Ent. spol.s r.o.

 • PharmDr. Pavlína Drottnerová

  Paní Anna Reková se umí rychle a věcně orientovat a zajistit pro klienta to nejlepší. Výborná spolupráce, komunikace a flexibilita.

  Děkuji za skvělou spolupráci a doporučuji.

  PharmDr. Pavlína Drottnerová

   

 • KAPITOLA knihkupectví

  Se službami makléřské společnosti Nomisma s.r.o. jsme naprosto spokojeni a můžeme je vřele doporučit! Pan Vítězslav Vyhnálek nám poradil a pomohl jak v našem podnikání, tak také v oblasti osobních financí. Je dobré vědět, že když potřebujete cokoliv ohledně pojištění, investic a spoření vyřešit, máte se na koho obrátit.

  Jan Becher

  KAPITOLA knihkupectví

 • MUDr.Petr Prusenovský

  Služeb firmy Nomisma s.r.o. využívám již několik let, ať už na poli finančního poradenství či uzavírání nových pojistných smluv. Komunikace je nenásilná, vždy se mi dostane náležitého a srozumitelného vysvětlení dané problematiky, což je pro mne prioritní. Zde je mi po dlouhá léta zárukou regionální manažer firmy, pan Vítězslav Vyhnálek.

 • Lucie a Mario Balkovi

  Děkujeme Aničce Rekové za její služby, hlavně ochotu a trpělivost kdykoli něco potřebujeme. Rychlé vyřízení a skvělý přístup, který můžeme všem doporučit.

  Lucie a Mario Balkovi

 • Jaromír Vavrečka

  Setkal jsem se s velice profesionálním přístupem při řešení a hledání optimální varianty mého zajištění. Kromě už zmíněné profesionality, hraje velkou roli také přirozený lidský přístup ke klientovi. Paní Anna Reková odvádí výbornou práci.
  Jaromír Vavrečka

 • Barbora Brezňanová

  Děkujeme paní Aničce Rekové za profesionální přístup, zároveň srozumitelné a lidské vysvětlení navrhovaného řešení. Rádi doporučujeme služby našim známým a rodině, za nás jednička.

  Brezňanovi

 • M.Gajdušková a T.Sabol

  Obrátili jsme se na paní Annu Rekovou ve chvíli, kdy jsme potřebovali řešit své domácí finance, pojistky apod. v době, kdy již nejsme v kontaktu s bývalým poradcem. Paní Reková si udělala ihned čas, vše s námi prošla (požadavky, dotazy apod.) a následně pro nás vytvořila optimalizaci - revizi a sumář
  nejdůležitějších informací ke všem smlouvám. Změny následně pomohla realizovat. Jsme velice spokojeni a jednoznačně všem doporučujeme.

  Markéta Gajdušková a Tomáš Sabol

 • Anna a Jan Káňovi

  Jsme rádi, že máme takového poradce jakým je Anička Reková. Jsme nároční a nestandardní klienti, kteří vyžadující péči a servis na míru, a tu dostáváme. Nyní už řeší i požadavky našich dětí, což svědčí o její skvělé práci.

 • Robert a Martina Harasimovi

  Se službami paní Anny Rekové jsme nadmíru spokojeni. Na naše dotazy vždy odpověděla obratem. Oceňujeme i její osobní přístup ke svým klientům. Nikdy nám nezapomene popřát k svátku či k narozeninám, což u jiných poradců nebývá zvykem. S čistým svědomím ji můžeme doporučit i ostatním klientům.
  Robert a Martina Harasimovi

 • PharmDr. Eva Balonová

  S prací paní Anny Rekové jsem velmi spokojena. Její služby a rady jsou na vysoce profesionální úrovni a vždy mi ušetřila mnoho času i peníze.

  PharmDr. Eva Balonová, vedoucí Lékárny Orel, Orlová

 • Ing. Petr Pavlas

  Ve svém životě asi jako každý řeším mnoho různých pojistných a finančních smluv a v Aničce Rekové jsem konečně nalezl opravdu profesionální a nezávislou poradkyni se širokými znalostmi mnoha produktů z různých oblastí. Děkuji ji tímto za její velmi ochotný a individuální přístup a za tu spoustu času, který mi věnovala při hlednání, zpracování a následného vysvětlování pro mne nejvýhodnějších variant. Velmi oceňuji i to, že se průběžně zajímá o mé stávající smlouvy a informuje mne s předstihem o možnostech změny. S Aničkou spolupracuji již dlouhou dobu k mé naprosté spokojenosti a určitě budu spolupracovat i nadále .

  Ing. Petr Pavlas

 • Jitka a Vladimír Hlavicovi

  Děkujeme panu Vítězslavu Vyhnálkovi za profesionální přístup, ochotu a rychlé jednání při prodeji naší nemovitosti.Byl nám nápomocen při jakémkoliv vyřizování jednotlivých úkonů a vstřícně, trpělivě a velmi příjemně s námi řešil celou záležitost. S podobným jednáním jsme se už dlouho nesetkali. Jeho přirozený lidský přístup ke
  klientovi a vstřícná komunikace ho řadí na vrchol profesionality. S jeho službami jsme byli velmi spokojeni.

  Manželé Jitka a Vladimír Hlavicovi

   

NÁŠ TÝM