Partneři

GE Money Bank

Moneta Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Je univerzální bankou, která disponuje jednou z nejširších sítí poboček a bankomatů v ČR a rychle roste. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky. Moneta má diverzifikované portfolio průmyslových i finančních firem, které generují vlastní finanční aktiva.

PČS

Společnost Pojišťovna České spořitelny je od roku 2008 součástí Vienna Insurance Group – jednoho z předních pojišťovacích koncernů v zemích střední a východní Evropy. Mezi dceřiné společnosti Vienna Insurance Group v České republice patří kromě Pojišťovny České spořitelny, a.s., také Kooperativa pojišťovna, a.s., a Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

 

Kooperativa VIG

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu.
Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa.
Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 20,5 %.
Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace.
Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG).

AXA

Předmětem podnikání AXA BANK  je zejména zprostředkovatelská činnost, a to v oblasti smluv penzijního připojištění, pojišťovnictví, stavebního spoření, hypotečních úvěrů.

 

Česká spořitelna

Banka patří do skupiny Erste Group, je největší retailovou bankou v ČR. Financování bydlení je prioritním zaměřením banky. Banka zaujímá přední pozici v hypotečním financování, dlouhodobě patří mezi top 3 hypoteční poskytovatele.

ČMSS

Jednička v bydlení a finanční jistotě nabízí širokou škálu produktů, a to od stavebního spoření a financování bydlení až po potřeby domácností. Tradičně si zakládá na kvalifikovaném poradenství a komplexním servisu. 

mBank

mBank vznikla v listopadu 2000 v Polsku jako retailová divize BRE Bank SA. Prvotní obchodní model mBank předpokládal, že cílovými uživateli budou zejména lidé, kteří považují nová technologická řešení (především internet) za efektivní a pohodlný způsob komunikace s bankou. mBank byla první virtuální bankou v Polsku a jednou z prvních tohoto druhu ve Střední Evropě.

V roce 2000 BRE Bank zahájila činnost v oblasti maloobchodního bankovnictví, mimo jiné částečně prostřednictvím banky mBank. Na český trh vstoupila mBank v listopadu 2007.

Raiffeisenbank

Jedna z největších univerzálních bank v ČR patřící do rakouské Raiffeisen Bank International AG. Banka patří dlouhodobě do velké pětky hypotečních poskytovatelů. V hypotékách vyniká svým inovativním přístupem a technicky propracovanými produkty, které patří mezi produktovou hypoteční špičku.

Stavební spořitelna

Stavební spořitelna patří do finanční skupiny České spořitelny. Koncept Buřinky je dobře známý široké veřejnosti, spořitelna vstoupila na trh už v polovině roku 1994 a patří mezi největší stavební spořitelny na našem trhu.

UniCredit Bank

UniCredit Bank zahájila svoji činnost na českém trhu v listopadu 2007, patří do finanční skupiny UniCredit Group, jedné z největších v Evropě. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. Banka patří mezi první polovinu největších hypotečních poskytovatelů u nás.

KB

Jedna z největších univerzálních bank, která je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Financování bydlení je nedílnou a prioritní součástí služeb banky. Banka patří dlouhodobě na špici v hypotečním financování u nás, dlouhodobě obsazuje druhou tržní pozici.

Hypoteční banka

Hypoteční banka je specialistou na poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám a již více než dva roky je lídrem hypotečního trhu. Jediným akcionářem banky je Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB). ČSOB poskytuje „pod jednou střechou“ služby spřízněných společností v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a správy aktiv, přičemž koncept bankopojištění hraje stále větší roli.

Generali

Generali Pojišťovna a.s. je komplexním pojišťovacím ústavem. Je součástí Skupiny Generali, která patří mezi největší pojišťovny na světě a je největším evropským životním pojistitelem.  Nabízí široký pojistný program, zahrnující pojištění osob, majetku, odpovědnosti, motorových vozidel i průmyslových a podnikatelských rizik. 

Equa Bank

Equa Bank je vlastněna fondy, kterým poskytuje poradenství společnost AnaCap Financial Partners LLP. Banka se chce na českém trhu prosadit s konceptem "Simply better banking". Součástí nabídky banky se staly hypotéky na konci roku 2011. V tuto chvíli se zaměřuje především na refinancování, hypotéky pro podnikatele a neúčelové hypotéky.

Sberbank

Banka patří do segmentu středních a menších bankovních domů. Banku, která byla součástí rakouské Volksbanken AG, získala letos na podzim ruská Sberbank. V hypotékách patří banka mezi menší subjekty.

Golem Finance

Společnost GOLEM FINANCE je postavena na základní myšlence: přinést nový standard v oblasti financování bydlení. Základní strategií je bezkonkurenční kvalita služby hypotečního makléře. Byla založena v lednu 2006, na konci roku 2010 došlo k překročení objemu 10 mld. Kč zpracovaných hypoték. Společnost se stává lídrem v produktivitě zpracovaných hypoték, v praxi to znamená nejvíce zpracovaných hypoték na jednoho makléře. Společnost je oceňována bankami a stavebními spořitelnami jako jeden z nejvýznamnějších partnerů v oblasti financování bydlení.

České zlaté rezervy, s.r.o.

Firma České zlaté rezervy se specializuje na drobné spoření ve zlatě, obchod se zlatem a výhodný nákup a prodej zlata včetně jeho bezpečné úschovy. Společnost České zlaté rezervy, s.r.o. je český projekt, založený lidmi, kteří se dlouhodobě pohybují v prostředí bankovního a finančního světa. Naším cílem je umožňovat široké veřejnosti v České republice ukládat část svých úspor do zlata s důrazem na to, aby měla ke svým zlatým úsporám okamžitý a fyzický přístup.

J&T Banka

Skupina J&T se zaměřuje na poskytování komplexních služeb spojených s privátním bankovnictvím, správou majetku privátních klientů a institucí, investičním bankovnictvím a projektovým financováním. Své služby rozvíjí především na trzích České republiky, Slovenska a Ruské federace.

LBBW Bank

Vítejte v Expobank. Bance, která svým českým i mezinárodním klientům poskytuje ty nejlepší spořicí a investiční produkty svého druhu stejně tak jako nabízí rozsáhlou podporu v oblasti přeshraničních transakcí. Klientům korporátního, privátního a personálního bankovnictví navrhujeme inteligentní finanční řešení na základě jejich potřeb.

Výhodu představují naši zkušení bankéři, dlouholetá zkušenost na českém trhu navazující na to nejlepší od předchozího německého vlastníka LBBW, mezinárodní management, sesterské banky v Lotyšku či Rusku a více než 20 let úspěšného bankovního řízení majoritního vlastníka banky, Igora Kima, který se dlouhodobě pohybuje na mezinárodních trzích a spolupracuje s globálně respektovanými mezinárodními organizacemi (včetně Evropské banky pro obnovu a rozvoj, IFC – členem Světové banky, KfW Bankengruppe a dalšími).

Partnerství s Expobank znamená partnerství s týmem profesionálů, kteří respektují individualitu každého jednotlivého klienta, a s bankou, která připravuje služby na míru Vašemu růstu.

Pobočky banky naleznete ve všech větších regionech České republiky.

Oberbank AG

Jedna z nejmenších univerzálních bank u nás je pobočkou Rakouské Oberbank AG. Banka se poslední roky snaží prosadit i v oblasti hypotečního financování. A daří se jí to. Především svým specifickým přístupem, zaměřeným na osobní pohled na klienta.

ČSOB

Univerzální banka, která patří do skupiny největších bank v České republice. Je součástí finanční skupiny KBC.  ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům. V retailovém bankovnictví v ČR působí Banka pod základními obchodními značkami – ČSOB, Era a Poštovní spořitelna. Klienti jsou obsluhováni prostřednictvím poboček ČSOB, Era Finančních center a na obchodních místech České pošty (Poštovní spořitelna) a jsou na nich nabízeny i produkty a služby celé skupiny ČSOB.

Wüstenrot

Wüstenrot je specialistou v oblasti komplexního finančního zajištění se silnou pozicí a dvacetiletou tradicí na českém finančním trhu. Banka je součástí Wüstenrot finanční skupiny, ve které je hypoteční financování nedílnou součástí služeb. Po stavebním spoření, které bylo na startu činnosti skupiny, bylo v roce 2003 zahájeno poskytování hypoték. Banka se v posledních třech letech vypracovala do první poloviny hypotečních poskytovatelů. 

Cetelem

CETELEM ČR, a.s. patří mezi největší nebankovní poskytovatele finančních služeb na českém trhu. CETELEM ČR, a.s. je součástí největší finanční skupiny v Evropě, BNP-Paribas, a na českém trhu působí od května roku 1997. V rámci skupiny se profiluje jako finanční instituce orientující se především na jednoduché, přístupné a flexibilní poskytování úvěrových služeb ve spolupráci se svými obchodními partnery.

Uniqa

Zahájila svoji činnost v roce 1993. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí široké portfolio produktů pokrývající všechny segmenty trhu pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob.

Jediným akcionářem je rakouská pojišťovací skupina UNIQA International. Díky kapitálovému zázemí a zkušenosti zahraničního partnera se UNIQA velmi rychle stala stabilní pojišťovnou. 

ŘÍKAJÍ O NÁS

 • Jan a Anna Káňovi

  Chtěli bychom poděkovat p.Anně Rekové za pomoc a přístup při vyřízení naší velmi nestandartní hypotéky. Oceňujeme její přístup, ochotu a proaktivní přístup při řešení problémů.
  Děkujeme
  Jan a Anna Káňovi

 • Vital Trend s.r.o.

  Děkuji za skvělé služby a ušetřené finanční prostředky. 

  Mám nyní již vše v pořádku v rámci firmy i ve svých vlastních smlouvách. U refinancování hypotéky jsem díky Vám ušetřil 1,5 %!

   

  Ing.David Vaněk, jednatel

 • Herbamedicus, s.r.o.

  Na základě doporučení jsem oslovil finančního specialistu společnosti NOMISMA. Ve velice krátké době  mi předložil návrh řešení, jak ušetřit naší společnosti finanční prostředky.  Vše funguje na výbornou a já mohu NOMISMU jen doporučit. 

  Jan Ramík, jednatel

   

 • CARGO MORAVA s.r.o.

  Chci Vám poděkovat za služby, které pro naši společnost vykonáváte - změnou jsme ušetřili 25% měsíčních nákladů. Skvělé služby a výborný servis!

  Ing.Marek Böhm, MBA. , ředitel

 • Schindler, spol. s r.o.

  Děkuji za perfektní servis, pravidelné info o novinkách a stálou pěči. V dnešní době je velmi důležitá péče o klienta.

   

  Ing. Jan Schindler, jednatel

 • EFSETE s.r.o. - Partner Vodafone Czech Republic, a.s.

  Doporučuji služby společnosti NOMISMA s.r.o. 

   

  Ing. Petr Gajdušek, jednatel

 • TRAINER s.r.o.

  Děkuji za rychlost, spolehlivost a skvělé služby. Oceňuji pomoc při likvidacích pojistných událostí. 

   

   

  Ing.Štěpán Rainisch, jednatel

 • VD Vinotéky s.r.o.

  Děkuji za rychlé a precizní služby.

   

   

  Pavla Schellong - oblastní ředitelka

 • Zahrady bez vady, s.r.o.

  Skvělý přístup, rychlé jednání - doporučuji.

   

  Lenka Vaňková, managerka

 • Bidvest Czech Republic s.r.o.

  Využíváme služeb společnosti NOMISMA s.r.o. a jsme maximálně spokojeni. 

   

   

  Vilímec Jan
  ředitel společnosti Bidvest Opava s.r.o.

 • Ing. H.Studničková a Ing. T.Studnička

  Potřebovali jsme aktualizovat komplex pojištění, byla nám doporučena paní Anna Reková, která reagovala okamžitě, komunikace byla cílená, efektivní a během několika dnů jsme obdrželi analýzu smluv, která byla výhodnější ve všech směrech - cena, limity plnění a pokrytá rizika. Na základě této zkušenosti jsme požádali i o spolupráci ve věci refinancování hypotéky. Opět jednání bylo rychlé a nabídnuté řešení velmi výhodné, vše bylo připravené, zajištěné a stačila pouze jedna návštěva v bance, kde byl celý proces dokončen. Vysoká odbornost, znalost věci, klientsky orientovaný přístup, mobilita a výsledky, které plně naplňují a někdy i předčí naše očekávání jsou to hlavní, proč bychom znovu volili paní Rekovou jako naši poradkyni.

  Ing. Halina Studničková a Ing. Tomáš Studnička

 • Ing. Artur Wojnarowský obchodní ředitel

  "Společnost Nomisma s.r.o., její jednatel a majitel pan Marek Zajac i jeho kolegové poskytují služby v oblasti finančnictví přesně dle mých požadavků. Nejdříve analyzují současný stav, potřeby a spolu s představami klienta následně navrhují řešení. Celý servis je nenáročný na můj čas.Vřele a s čistým svědomím doporučuji spolupráci s touto společností. Vyvrací společenské klišé o tzv. "finančních poradcích", jelikož jsou rodinnými či firemními partnery pro rozhodování o finančních tocích.Děkuji a s úctou

  Ing.Artur Wojnarowský

  obchodní ředitel Česka distribuční a.s.

   

 • Cestovní kancelář NOVALJA

  Ráda bych poděkovala Aničce Rekové za návrh a řešení soukromých pojistných smluv a trpělivost při vysvětlování rozdílů mezi obdobnými produkty konkrurenčních pojišťoven. Velmi oceňuji její širokou znalost nabídky na trhu finančních produktů a tím i možnost řešit vše s jedinou poradkyní. A už nyní se těším na hledání řešení mých dalších finančních a pojistných záležitostí.

  Ing. Monika Hrdinová, jednatelka

 • J.Čermáková a J.Nováková

  Na pana Vítězslava Vyhnálka jsme se obrátily ohledně prodeje nemovitosti. Musím říct, že jsme byly velice překvapené, s jakou rychlostí vše proběhlo. Musíme poděkovat za jeho profesionalitu, vstřícnost a trpělivost.

  Jana Čermáková a Jiřina Nováková, Havířov

 • Ing.Marcel Divacký , obchodní ředitel PHARMOS,a.s.

  Děkuji za komplexní analýzu svých rodinných financí. Doporučuji služby společnosti Nomisma.

  M.Divacký

 • Ing.Josef Kaplan , jednatel Bohumínská strojní kovovýroba, s.r.o.

  Děkuji za vyřízení hypotečního úvěru a zajištění pojištění.

  J.Kaplan

 • KKS-MS s.r.o.

  Velice si vážíme profesionálního přístupu paní Anny Rekové. Vždy nám ochotně poradí a vyřídí nejen firemní, ale i soukromé záležitosti. Služby a perfektní servis můžeme doporučit.

  Bc.Pavla Svobodová, jednatelka KKS-MS s.r.o.

 • Hana Štraitová, účetní

  Díky Vám mám přehled o všech svých pojistkách, díky, že jste kdykoliv na telefonu a vždy mi ochotně poradíte.

   

  Hana Štraitová, účetní

 • Petr Šindler

  Díky Vám jsem ušetřil na pojištění auta, domácnosti i odpovědnosti. Určitě Vás budu doporučovat dál. Děkuji za skvělé služby. 

   

  Petr Šindler

 • TRINANZA s.r.o.

  Využívám služeb společnosti NOMISMA s.r.o. jak pro firemní, tak i soukromé účely a jsem velmi spokojen.

   

  Ing. Richard Kajzar, jednatel

 • BANEX PLUS spol. s r.o.

  Vždy mám vše připravené předem a šetřím díky Vám čas i peníze.

   

   

  Ing. Zdeněk Ožana, jednatel

 • Jakub Pecháček Servis – Hardware – Software

  „Náhoda mě zavedla k Aničce Rekové. A jsem této Náhodě vděčný - konečně mám parťáka na finanční služby. Jsem náročný klient, který si opravdu vymýšlí a Anička Reková to vždycky ustála. Tento vztah trvá už pár let, zkuste to taky! Na webu v profilu má napsáno, že preferuje dlouhodobý vztah – a to je to, co jsem hledal a v Aničce Rekové našel… A že to se mnou nemá jednoduché – o tom vůbec nepochybujte.“

  Jakub Pecháček

 • JUDr. Petr Zajíc, LL.M., Ph.D., advokát

  Děkuji společnosti NOMISMA a paní Anně Rekové za vždy vstřícný, rychlý a profesionální přístup k mým požadavkům na zřízení různých forem pojištění, jak v mých profesních, tak i v soukromých záležitostech. Oceňuji také permanentní péči o mé již uzavřené pojistné smlouvy a průběžné informování o stavu mých pojištění, popř. přínosné návrhy na jejich změny.

  JUDr. Per Zajíc,LL.M, Ph.D

 • MUDr. Petr Kelnar a MUDr. Zuzana Šiřinová

  Díky profesionálním službám Aničky Rekové jsme ušetřili nejen dost peněz, ale zároveň i spoustu nervů a času, který je v této době tím nejcennějším, Děkujeme za vybráni produktu na míru a poradenství!

  MUDr. Petr Kelnar a MUDr. Zuzana Šiřinová

 • Jan Ročkár jednatel HRVekoservis spol. s r.o.

  Jsme velmi spokojeni se službami, které pro nás zajišťuje paní Anna Reková. Oceňujeme především rychlost, preciznost, s tím související úsporu peněz a především času. Obracíme se na paní Rekovou i v soukromých záležitostech, děkujeme a doporučujeme.

  V Šenově dne 17.8.2015

  J.Ročkár jednatel

  HRVekoservis, spol. s r.o.

 • Jiří Kratochvíl specialista na social marketing

  „S panem Zajacem jsme začali spolupracovat v rámci online marketingu, přičemž náš pracovní vztah se po čase obrátil a já jsem se stal klientem jeho spol. NOMISMA. Finanční poradenství je dnes velmi "profláklý" obor, ale pan Zajac je zkušený profesionál, který vám na každou otázku poskytne řadu ověřených příkladů z praxe a z různých zdrojů tak, abych si dokázal udělat ucelený pohled na věc, což velmi oceňuji. Neprodává, ale poskytuje kvalifikované odpovědi, kterými vám ukáže směr uvažování a vývoje trhu, podle kterého jste schopni se rozhodnout sami.“

  Jiří Kratochvílsocial media captain & perfect service maker

 • Lékárna u nemocnice spol. s r.o.

  Paní Anně Rekové, ze společnosti NOMISMA s.r.o. bych chtěla poděkovat za služby, které pro naši společnost i zaměstnance vykonáváte. Šetříme náklady a čas. Skvělé služby a výborný servis v podnikové i soukromé sféře !

  Ing. Dalia Sliwková, jednatelka

  Lékárna u nemocnice spol. s r.o.

 • BUDERMAN-Ent. spol.s r.o.

  Společnost Nomisma je profesionální a spolehlivý partner pro každého,kdo se nechce sám prokousávat složitou problematikou pojišťovnictví a financování.

  Naše firma využívá služeb v oblasti pojištění vozidel a odpovědnosti za škody.Jako fyzická osoba jsem získal díky panu Vyhnálkovi velmi výhodné hypoteční úvěry.

  Ing.Martin Budirský

  BUDERMAN-Ent. spol.s r.o.

 • PharmDr. Pavlína Drottnerová

  Paní Anna Reková se umí rychle a věcně orientovat a zajistit pro klienta to nejlepší. Výborná spolupráce, komunikace a flexibilita.

  Děkuji za skvělou spolupráci a doporučuji.

  PharmDr. Pavlína Drottnerová

   

 • KAPITOLA knihkupectví

  Se službami makléřské společnosti Nomisma s.r.o. jsme naprosto spokojeni a můžeme je vřele doporučit! Pan Vítězslav Vyhnálek nám poradil a pomohl jak v našem podnikání, tak také v oblasti osobních financí. Je dobré vědět, že když potřebujete cokoliv ohledně pojištění, investic a spoření vyřešit, máte se na koho obrátit.

  Jan Becher

  KAPITOLA knihkupectví

 • MUDr.Petr Prusenovský

  Služeb firmy Nomisma s.r.o. využívám již několik let, ať už na poli finančního poradenství či uzavírání nových pojistných smluv. Komunikace je nenásilná, vždy se mi dostane náležitého a srozumitelného vysvětlení dané problematiky, což je pro mne prioritní. Zde je mi po dlouhá léta zárukou regionální manažer firmy, pan Vítězslav Vyhnálek.

 • Lucie a Mario Balkovi

  Děkujeme Aničce Rekové za její služby, hlavně ochotu a trpělivost kdykoli něco potřebujeme. Rychlé vyřízení a skvělý přístup, který můžeme všem doporučit.

  Lucie a Mario Balkovi

 • Jaromír Vavrečka

  Setkal jsem se s velice profesionálním přístupem při řešení a hledání optimální varianty mého zajištění. Kromě už zmíněné profesionality, hraje velkou roli také přirozený lidský přístup ke klientovi. Paní Anna Reková odvádí výbornou práci.
  Jaromír Vavrečka

 • Barbora Brezňanová

  Děkujeme paní Aničce Rekové za profesionální přístup, zároveň srozumitelné a lidské vysvětlení navrhovaného řešení. Rádi doporučujeme služby našim známým a rodině, za nás jednička.

  Brezňanovi

 • M.Gajdušková a T.Sabol

  Obrátili jsme se na paní Annu Rekovou ve chvíli, kdy jsme potřebovali řešit své domácí finance, pojistky apod. v době, kdy již nejsme v kontaktu s bývalým poradcem. Paní Reková si udělala ihned čas, vše s námi prošla (požadavky, dotazy apod.) a následně pro nás vytvořila optimalizaci - revizi a sumář
  nejdůležitějších informací ke všem smlouvám. Změny následně pomohla realizovat. Jsme velice spokojeni a jednoznačně všem doporučujeme.

  Markéta Gajdušková a Tomáš Sabol

 • Anna a Jan Káňovi

  Jsme rádi, že máme takového poradce jakým je Anička Reková. Jsme nároční a nestandardní klienti, kteří vyžadující péči a servis na míru, a tu dostáváme. Nyní už řeší i požadavky našich dětí, což svědčí o její skvělé práci.

 • Robert a Martina Harasimovi

  Se službami paní Anny Rekové jsme nadmíru spokojeni. Na naše dotazy vždy odpověděla obratem. Oceňujeme i její osobní přístup ke svým klientům. Nikdy nám nezapomene popřát k svátku či k narozeninám, což u jiných poradců nebývá zvykem. S čistým svědomím ji můžeme doporučit i ostatním klientům.
  Robert a Martina Harasimovi

 • PharmDr. Eva Balonová

  S prací paní Anny Rekové jsem velmi spokojena. Její služby a rady jsou na vysoce profesionální úrovni a vždy mi ušetřila mnoho času i peníze.

  PharmDr. Eva Balonová, vedoucí Lékárny Orel, Orlová

 • Ing. Petr Pavlas

  Ve svém životě asi jako každý řeším mnoho různých pojistných a finančních smluv a v Aničce Rekové jsem konečně nalezl opravdu profesionální a nezávislou poradkyni se širokými znalostmi mnoha produktů z různých oblastí. Děkuji ji tímto za její velmi ochotný a individuální přístup a za tu spoustu času, který mi věnovala při hlednání, zpracování a následného vysvětlování pro mne nejvýhodnějších variant. Velmi oceňuji i to, že se průběžně zajímá o mé stávající smlouvy a informuje mne s předstihem o možnostech změny. S Aničkou spolupracuji již dlouhou dobu k mé naprosté spokojenosti a určitě budu spolupracovat i nadále .

  Ing. Petr Pavlas

 • Jitka a Vladimír Hlavicovi

  Děkujeme panu Vítězslavu Vyhnálkovi za profesionální přístup, ochotu a rychlé jednání při prodeji naší nemovitosti.Byl nám nápomocen při jakémkoliv vyřizování jednotlivých úkonů a vstřícně, trpělivě a velmi příjemně s námi řešil celou záležitost. S podobným jednáním jsme se už dlouho nesetkali. Jeho přirozený lidský přístup ke
  klientovi a vstřícná komunikace ho řadí na vrchol profesionality. S jeho službami jsme byli velmi spokojeni.

  Manželé Jitka a Vladimír Hlavicovi

   

NÁŠ TÝM