Pojištění

SROVNÁME VÁM ZDARMA CENY POJIŠTĚNÍ 

 • NAŠI SPECIALISTÉ VÁM NAVRHNOU NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ U JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ

 • NABÍZÍME INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO

 Pojištění osob

Cílem pojištění osob je poskytnout ochranu pojištěného před neočekávnými  nahodilými událostmi. Pojištění osob můžeme rozdělit do několika základních skupin, lišících se předmětem, na který se konkrétní pojištění vztahuje (ochrana zdraví fyzických osob před možnými riziky jako je úraz, smrt, nemoc, ztráta příjmu, odpovědnost za škody způsobené třetím osobám apod.).

 

Pojištění majetku

Primárním cílem pojištění majetku je jeho ochrana proti následkům nepředvídatelných událostí. Pojištění majetku poskytuje finanční náhradu v případě škody v důsledku živelní události, krádeže nebo loupeže. Jeho základním cílem je ochrana majetku proti následkům nepředvídatelných událostí. Je nutné odlišovat pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti, ačkoliv zejména u pojištění bytů dochází často k jejich záměně. Pojištění domácnosti se totiž vztahuje pouze na věci náležející k domácnosti, jako je např. nábytek, elektronika, cennosti, audiovizuální technika, aj. Naproti tomu pojištění nemovitostí se vztahuje pouze na pojištěnou stavbu, nikoli tedy na věci, které tato stavba uvnitř obsahuje.

 

Pojištění automobilu

Každý majitel motorového vozidla musí být ze zákona pojištěn. Na rozdíl od povinného ručení, správně zákonného pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla, které je povinné a vozidlo bez platné pojistky nesmí na silnici, je rozhodnutí o uzavření havarijního pojištění plně na libovůli majitele vozidla. V případě vzniklé škody pojišťovna vyplácí pojistné plnění (tj. náhradu škody) tomu, kdo si pojištění sjednal a kdo ho platí - v případě havarijního pojištění - nebo komu byla škoda způsobena v případě povinného ručení.

 

RÁDI VÁM VŠE VYSVĚTLÍME OSOBNĚ, STAČÍ NAPSAT

Napište slovy číslo 6

ŘÍKAJÍ O NÁS

 • Jan a Anna Káňovi

  Chtěli bychom poděkovat p.Anně Rekové za pomoc a přístup při vyřízení naší velmi nestandartní hypotéky. Oceňujeme její přístup, ochotu a proaktivní přístup při řešení problémů.
  Děkujeme
  Jan a Anna Káňovi

 • Vital Trend s.r.o.

  Děkuji za skvělé služby a ušetřené finanční prostředky. 

  Mám nyní již vše v pořádku v rámci firmy i ve svých vlastních smlouvách. U refinancování hypotéky jsem díky Vám ušetřil 1,5 %!

   

  Ing.David Vaněk, jednatel

 • Herbamedicus, s.r.o.

  Na základě doporučení jsem oslovil finančního specialistu společnosti NOMISMA. Ve velice krátké době  mi předložil návrh řešení, jak ušetřit naší společnosti finanční prostředky.  Vše funguje na výbornou a já mohu NOMISMU jen doporučit. 

  Jan Ramík, jednatel

   

 • CARGO MORAVA s.r.o.

  Chci Vám poděkovat za služby, které pro naši společnost vykonáváte - změnou jsme ušetřili 25% měsíčních nákladů. Skvělé služby a výborný servis!

  Ing.Marek Böhm, MBA. , ředitel

 • Schindler, spol. s r.o.

  Děkuji za perfektní servis, pravidelné info o novinkách a stálou pěči. V dnešní době je velmi důležitá péče o klienta.

   

  Ing. Jan Schindler, jednatel

 • EFSETE s.r.o. - Partner Vodafone Czech Republic, a.s.

  Doporučuji služby společnosti NOMISMA s.r.o. 

   

  Ing. Petr Gajdušek, jednatel

 • TRAINER s.r.o.

  Děkuji za rychlost, spolehlivost a skvělé služby. Oceňuji pomoc při likvidacích pojistných událostí. 

   

   

  Ing.Štěpán Rainisch, jednatel

 • VD Vinotéky s.r.o.

  Děkuji za rychlé a precizní služby.

   

   

  Pavla Schellong - oblastní ředitelka

 • Zahrady bez vady, s.r.o.

  Skvělý přístup, rychlé jednání - doporučuji.

   

  Lenka Vaňková, managerka

 • Bidvest Czech Republic s.r.o.

  Využíváme služeb společnosti NOMISMA s.r.o. a jsme maximálně spokojeni. 

   

   

  Vilímec Jan
  ředitel společnosti Bidvest Opava s.r.o.

 • Ing. H.Studničková a Ing. T.Studnička

  Potřebovali jsme aktualizovat komplex pojištění, byla nám doporučena paní Anna Reková, která reagovala okamžitě, komunikace byla cílená, efektivní a během několika dnů jsme obdrželi analýzu smluv, která byla výhodnější ve všech směrech - cena, limity plnění a pokrytá rizika. Na základě této zkušenosti jsme požádali i o spolupráci ve věci refinancování hypotéky. Opět jednání bylo rychlé a nabídnuté řešení velmi výhodné, vše bylo připravené, zajištěné a stačila pouze jedna návštěva v bance, kde byl celý proces dokončen. Vysoká odbornost, znalost věci, klientsky orientovaný přístup, mobilita a výsledky, které plně naplňují a někdy i předčí naše očekávání jsou to hlavní, proč bychom znovu volili paní Rekovou jako naši poradkyni.

  Ing. Halina Studničková a Ing. Tomáš Studnička

 • Ing. Artur Wojnarowský obchodní ředitel

  "Společnost Nomisma s.r.o., její jednatel a majitel pan Marek Zajac i jeho kolegové poskytují služby v oblasti finančnictví přesně dle mých požadavků. Nejdříve analyzují současný stav, potřeby a spolu s představami klienta následně navrhují řešení. Celý servis je nenáročný na můj čas.Vřele a s čistým svědomím doporučuji spolupráci s touto společností. Vyvrací společenské klišé o tzv. "finančních poradcích", jelikož jsou rodinnými či firemními partnery pro rozhodování o finančních tocích.Děkuji a s úctou

  Ing.Artur Wojnarowský

  obchodní ředitel Česka distribuční a.s.

   

 • Cestovní kancelář NOVALJA

  Ráda bych poděkovala Aničce Rekové za návrh a řešení soukromých pojistných smluv a trpělivost při vysvětlování rozdílů mezi obdobnými produkty konkrurenčních pojišťoven. Velmi oceňuji její širokou znalost nabídky na trhu finančních produktů a tím i možnost řešit vše s jedinou poradkyní. A už nyní se těším na hledání řešení mých dalších finančních a pojistných záležitostí.

  Ing. Monika Hrdinová, jednatelka

 • J.Čermáková a J.Nováková

  Na pana Vítězslava Vyhnálka jsme se obrátily ohledně prodeje nemovitosti. Musím říct, že jsme byly velice překvapené, s jakou rychlostí vše proběhlo. Musíme poděkovat za jeho profesionalitu, vstřícnost a trpělivost.

  Jana Čermáková a Jiřina Nováková, Havířov

 • Ing.Marcel Divacký , obchodní ředitel PHARMOS,a.s.

  Děkuji za komplexní analýzu svých rodinných financí. Doporučuji služby společnosti Nomisma.

  M.Divacký

 • Ing.Josef Kaplan , jednatel Bohumínská strojní kovovýroba, s.r.o.

  Děkuji za vyřízení hypotečního úvěru a zajištění pojištění.

  J.Kaplan

 • KKS-MS s.r.o.

  Velice si vážíme profesionálního přístupu paní Anny Rekové. Vždy nám ochotně poradí a vyřídí nejen firemní, ale i soukromé záležitosti. Služby a perfektní servis můžeme doporučit.

  Bc.Pavla Svobodová, jednatelka KKS-MS s.r.o.

 • Hana Štraitová, účetní

  Díky Vám mám přehled o všech svých pojistkách, díky, že jste kdykoliv na telefonu a vždy mi ochotně poradíte.

   

  Hana Štraitová, účetní

 • Petr Šindler

  Díky Vám jsem ušetřil na pojištění auta, domácnosti i odpovědnosti. Určitě Vás budu doporučovat dál. Děkuji za skvělé služby. 

   

  Petr Šindler

 • TRINANZA s.r.o.

  Využívám služeb společnosti NOMISMA s.r.o. jak pro firemní, tak i soukromé účely a jsem velmi spokojen.

   

  Ing. Richard Kajzar, jednatel

 • BANEX PLUS spol. s r.o.

  Vždy mám vše připravené předem a šetřím díky Vám čas i peníze.

   

   

  Ing. Zdeněk Ožana, jednatel

 • Jakub Pecháček Servis – Hardware – Software

  „Náhoda mě zavedla k Aničce Rekové. A jsem této Náhodě vděčný - konečně mám parťáka na finanční služby. Jsem náročný klient, který si opravdu vymýšlí a Anička Reková to vždycky ustála. Tento vztah trvá už pár let, zkuste to taky! Na webu v profilu má napsáno, že preferuje dlouhodobý vztah – a to je to, co jsem hledal a v Aničce Rekové našel… A že to se mnou nemá jednoduché – o tom vůbec nepochybujte.“

  Jakub Pecháček

 • JUDr. Petr Zajíc, LL.M., Ph.D., advokát

  Děkuji společnosti NOMISMA a paní Anně Rekové za vždy vstřícný, rychlý a profesionální přístup k mým požadavkům na zřízení různých forem pojištění, jak v mých profesních, tak i v soukromých záležitostech. Oceňuji také permanentní péči o mé již uzavřené pojistné smlouvy a průběžné informování o stavu mých pojištění, popř. přínosné návrhy na jejich změny.

  JUDr. Per Zajíc,LL.M, Ph.D

 • MUDr. Petr Kelnar a MUDr. Zuzana Šiřinová

  Díky profesionálním službám Aničky Rekové jsme ušetřili nejen dost peněz, ale zároveň i spoustu nervů a času, který je v této době tím nejcennějším, Děkujeme za vybráni produktu na míru a poradenství!

  MUDr. Petr Kelnar a MUDr. Zuzana Šiřinová

 • Jan Ročkár jednatel HRVekoservis spol. s r.o.

  Jsme velmi spokojeni se službami, které pro nás zajišťuje paní Anna Reková. Oceňujeme především rychlost, preciznost, s tím související úsporu peněz a především času. Obracíme se na paní Rekovou i v soukromých záležitostech, děkujeme a doporučujeme.

  V Šenově dne 17.8.2015

  J.Ročkár jednatel

  HRVekoservis, spol. s r.o.

 • Jiří Kratochvíl specialista na social marketing

  „S panem Zajacem jsme začali spolupracovat v rámci online marketingu, přičemž náš pracovní vztah se po čase obrátil a já jsem se stal klientem jeho spol. NOMISMA. Finanční poradenství je dnes velmi "profláklý" obor, ale pan Zajac je zkušený profesionál, který vám na každou otázku poskytne řadu ověřených příkladů z praxe a z různých zdrojů tak, abych si dokázal udělat ucelený pohled na věc, což velmi oceňuji. Neprodává, ale poskytuje kvalifikované odpovědi, kterými vám ukáže směr uvažování a vývoje trhu, podle kterého jste schopni se rozhodnout sami.“

  Jiří Kratochvílsocial media captain & perfect service maker

 • Lékárna u nemocnice spol. s r.o.

  Paní Anně Rekové, ze společnosti NOMISMA s.r.o. bych chtěla poděkovat za služby, které pro naši společnost i zaměstnance vykonáváte. Šetříme náklady a čas. Skvělé služby a výborný servis v podnikové i soukromé sféře !

  Ing. Dalia Sliwková, jednatelka

  Lékárna u nemocnice spol. s r.o.

 • BUDERMAN-Ent. spol.s r.o.

  Společnost Nomisma je profesionální a spolehlivý partner pro každého,kdo se nechce sám prokousávat složitou problematikou pojišťovnictví a financování.

  Naše firma využívá služeb v oblasti pojištění vozidel a odpovědnosti za škody.Jako fyzická osoba jsem získal díky panu Vyhnálkovi velmi výhodné hypoteční úvěry.

  Ing.Martin Budirský

  BUDERMAN-Ent. spol.s r.o.

 • PharmDr. Pavlína Drottnerová

  Paní Anna Reková se umí rychle a věcně orientovat a zajistit pro klienta to nejlepší. Výborná spolupráce, komunikace a flexibilita.

  Děkuji za skvělou spolupráci a doporučuji.

  PharmDr. Pavlína Drottnerová

   

 • KAPITOLA knihkupectví

  Se službami makléřské společnosti Nomisma s.r.o. jsme naprosto spokojeni a můžeme je vřele doporučit! Pan Vítězslav Vyhnálek nám poradil a pomohl jak v našem podnikání, tak také v oblasti osobních financí. Je dobré vědět, že když potřebujete cokoliv ohledně pojištění, investic a spoření vyřešit, máte se na koho obrátit.

  Jan Becher

  KAPITOLA knihkupectví

 • MUDr.Petr Prusenovský

  Služeb firmy Nomisma s.r.o. využívám již několik let, ať už na poli finančního poradenství či uzavírání nových pojistných smluv. Komunikace je nenásilná, vždy se mi dostane náležitého a srozumitelného vysvětlení dané problematiky, což je pro mne prioritní. Zde je mi po dlouhá léta zárukou regionální manažer firmy, pan Vítězslav Vyhnálek.

 • Lucie a Mario Balkovi

  Děkujeme Aničce Rekové za její služby, hlavně ochotu a trpělivost kdykoli něco potřebujeme. Rychlé vyřízení a skvělý přístup, který můžeme všem doporučit.

  Lucie a Mario Balkovi

 • Jaromír Vavrečka

  Setkal jsem se s velice profesionálním přístupem při řešení a hledání optimální varianty mého zajištění. Kromě už zmíněné profesionality, hraje velkou roli také přirozený lidský přístup ke klientovi. Paní Anna Reková odvádí výbornou práci.
  Jaromír Vavrečka

 • Barbora Brezňanová

  Děkujeme paní Aničce Rekové za profesionální přístup, zároveň srozumitelné a lidské vysvětlení navrhovaného řešení. Rádi doporučujeme služby našim známým a rodině, za nás jednička.

  Brezňanovi

 • M.Gajdušková a T.Sabol

  Obrátili jsme se na paní Annu Rekovou ve chvíli, kdy jsme potřebovali řešit své domácí finance, pojistky apod. v době, kdy již nejsme v kontaktu s bývalým poradcem. Paní Reková si udělala ihned čas, vše s námi prošla (požadavky, dotazy apod.) a následně pro nás vytvořila optimalizaci - revizi a sumář
  nejdůležitějších informací ke všem smlouvám. Změny následně pomohla realizovat. Jsme velice spokojeni a jednoznačně všem doporučujeme.

  Markéta Gajdušková a Tomáš Sabol

 • Anna a Jan Káňovi

  Jsme rádi, že máme takového poradce jakým je Anička Reková. Jsme nároční a nestandardní klienti, kteří vyžadující péči a servis na míru, a tu dostáváme. Nyní už řeší i požadavky našich dětí, což svědčí o její skvělé práci.

 • Robert a Martina Harasimovi

  Se službami paní Anny Rekové jsme nadmíru spokojeni. Na naše dotazy vždy odpověděla obratem. Oceňujeme i její osobní přístup ke svým klientům. Nikdy nám nezapomene popřát k svátku či k narozeninám, což u jiných poradců nebývá zvykem. S čistým svědomím ji můžeme doporučit i ostatním klientům.
  Robert a Martina Harasimovi

 • PharmDr. Eva Balonová

  S prací paní Anny Rekové jsem velmi spokojena. Její služby a rady jsou na vysoce profesionální úrovni a vždy mi ušetřila mnoho času i peníze.

  PharmDr. Eva Balonová, vedoucí Lékárny Orel, Orlová

 • Ing. Petr Pavlas

  Ve svém životě asi jako každý řeším mnoho různých pojistných a finančních smluv a v Aničce Rekové jsem konečně nalezl opravdu profesionální a nezávislou poradkyni se širokými znalostmi mnoha produktů z různých oblastí. Děkuji ji tímto za její velmi ochotný a individuální přístup a za tu spoustu času, který mi věnovala při hlednání, zpracování a následného vysvětlování pro mne nejvýhodnějších variant. Velmi oceňuji i to, že se průběžně zajímá o mé stávající smlouvy a informuje mne s předstihem o možnostech změny. S Aničkou spolupracuji již dlouhou dobu k mé naprosté spokojenosti a určitě budu spolupracovat i nadále .

  Ing. Petr Pavlas

 • Jitka a Vladimír Hlavicovi

  Děkujeme panu Vítězslavu Vyhnálkovi za profesionální přístup, ochotu a rychlé jednání při prodeji naší nemovitosti.Byl nám nápomocen při jakémkoliv vyřizování jednotlivých úkonů a vstřícně, trpělivě a velmi příjemně s námi řešil celou záležitost. S podobným jednáním jsme se už dlouho nesetkali. Jeho přirozený lidský přístup ke
  klientovi a vstřícná komunikace ho řadí na vrchol profesionality. S jeho službami jsme byli velmi spokojeni.

  Manželé Jitka a Vladimír Hlavicovi

   

NÁŠ TÝM